Part Number: GN 55.4-ND-16-12,5-2,5
Category: Industrial Auto
| Brand | ELESA+GANTER |
| Model Number | GN 55.4-ND-16-12,5-2,5 |
| Manufacturer | ELESA+GANTER |
| Type of Magnet | permanent |
| Height | 2.5mm |
| Material | neodymium |
| Force | 15N |
| Width | 12.5mm |
| Length | 16mm |