Part Number: GN 55.4-ND-18-16,5-4
Category: Industrial Auto
| Brand | ELESA+GANTER |
| Model Number | GN 55.4-ND-18-16,5-4 |
| Manufacturer | ELESA+GANTER |
| Type of Magnet | permanent |
| Height | 4mm |
| Material | neodymium |
| Force | 50N |
| Width | 16.5mm |
| Length | 18mm |