Part Number: GN 55.4-ND-33-26,3-6,5
Category: Industrial Auto
| Brand | ELESA+GANTER |
| Model Number | GN 55.4-ND-33-26,3-6,5 |
| Manufacturer | ELESA+GANTER |
| Type of Magnet | permanent |
| Height | 6.5mm |
| Material | neodymium |
| Force | 85N |
| Width | 26.3mm |
| Length | 33mm |