Part Number: MY2-24VDC
Category: Relays
| Brand | OMRON |
| Model Number | MY2-24VDC |
| AC Contact Rating | 10A/250VAC |
| Mounting | Socket |
| Contact Configuration | DPDT |
| Manufacturer | Omron |
| Coil voltage | 24VDC |
| Number Of Pin | 8Pin |