Part Number: SAI40X150S
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SAI40X150S |
| Port Size | 1/4" |
| Bore size | 40mm |
| Stroke size | 150mm |
| Magnet | YES |
| Standard | SAI ISO 15552 |
| Lead Time | Same Day Dispatch |
Lead Time : Same Day Dispatch
Weight : 0.00 kg
Package Dimensions :
                 Specification
Port Size | 3/8" |
Bore Size | 100mm |
Stork | 100mm |