Part Number: SC125X500S
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SC125X500S |
| Port Size | 1/2" |
| Bore size | 125mm |
| Stroke size | 500mm |
| Magnet | YES |
| Standard | SC |
| Lead Time | Same Day Dispatch |
Lead Time : Same Day Dispatch
Weight : 0.00 kg
Package Dimensions :
                 Specification
Port Size | 1/2" |
Bore Size | 100mm |
Stork | 100mm |