Part Number: SC40X125S
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SC40X125S |
| Port Size | 1/2" |
| Bore size | 40mm |
| Stroke size | 125mm |
| Magnet | YES |
| Standard | SC |
| Lead Time | Same Day Dispatch |
Lead Time : Same Day Dispatch
Weight : 0.00 kg
Package Dimensions :
Port size |
1/4" |
Thread type |
PT |
Coil Voltage |
24V DC |
Valve Type |
5 Port (4 Way) 2 Position |