Part Number: SC40X80S
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SC40X80S |
| Port Size | 3/8" |
| Bore size | 40mm |
| Stroke size | 80mm |
Port size |
1/2" |
Thread type |
G |
Coil Voltage |
Valve Type |
2 Port 2 Position |