Part Number: SC50X175S
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SC50X175S |
| Port Size | 1/2" |
| Bore size | 50mm |
| Stroke size | 175mm |
| Magnet | YES |
| Standard | SC |
| Lead Time | Same Day Dispatch |
Lead Time : Same Day Dispatch
Weight : 0.00 kg
Package Dimensions :
                 Specification
Port Size | 1/4" |
Bore Size | 50mm |
Stork | 10mm |