Part Number: SC63X250S
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SC63X250S |
| Port Size | 1/2" |
| Bore size | 63mm |
| Stroke size | 250mm |
| Magnet | YES |
| Standard | SC |
| Lead Time | Same Day Dispatch |
Lead Time : 7-10 days
Weight : 0.00 kg
Package Dimensions :
                 Specification
Port Size | M5X0.8 |
Bore Size | 20mm |
Stork | 15mm |