Part Number: SDA20X20B
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SDA20X20B |
| Port Size | M5X0.8 |
| Bore size | 20mm |
| Stroke size | 20mm |
| Magnet | NO |
| Standard | Compact Cylinder |
| Lead Time | Same Day Dispatch |
Lead Time : Same Day Dispatch
Weight : 0.00 kg
Package Dimensions :
Port size |
1/8" |
Thread type |
PT |
Coil Voltage |
24V DC |
Valve Type |
3 Port 2 Position |