Part Number: SDA20X25B
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SDA20X25B |
| Port Size | M5X0.8 |
| Bore size | 20mm |
| Stroke size | 25mm |
Package Dimensions :
                 Specification
Port Size | 1/2" |
Bore Size | 80mm |
Stork | 100mm |