Part Number: SDA20X50SB
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SDA20X50SB |
| Port Size | M5X0.8 |
| Bore size | 20mm |
| Stroke size | 50mm |
| Magnet | YES |
Port size |
1” |