Part Number: SDA20X5B
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SDA20X5B |
| Port Size | M5X0.8 |
| Bore size | 20mm |
| Stroke size | 5mm |
Port size |
1/4” |
Thread type |
PT |
Coil Voltage |
24V DC |
Valve Type |
4 Way 2 Position |