Part Number: SDA32X10
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SDA32X10 |
| Port Size | 1/8" |
| Bore size | 32mm |
| Stroke size | 10mm |
| Magnet | NO |
Package Dimensions :
Port size |
1/4" |
Thread type |
PT |
Coil Voltage |
Valve Type |
5 Port 3 Position |