Part Number: SDA40X15S
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SDA40X15S |
| Port Size | 1/8" |
| Bore size | 40mm |
| Stroke size | 15mm |
| Magnet | YES |
| Standard | Compact Cylinder |
| Lead Time | Same Day Dispatch |
Lead Time : Same Day Dispatch
Weight : 0.00 kg
Package Dimensions :
                 Specification
Port Size | M5X0.8 |
Bore Size | 25mm |
Stork | 50mm |