Part Number: SDA40X30SB
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SDA40X30SB |
| Port Size | 1/8" |
| Bore size | 40mm |
| Stroke size | 30mm |
| Magnet | YES |
                 Specification
Port Size | 1/2" |
Bore Size | 125mm |
Stork | 500mm |