Part Number: SDA40X5B
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SDA40X5B |
| Port Size | 1/8" |
| Bore size | 40mm |
| Stroke size | 5mm |
| Magnet | NO |
                 Specification
Port Size | " |
Bore Size | 20mm |
Stork | 150mm |