Part Number: SDA50X15B
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SDA50X15B |
| Port Size | 1/4" |
| Bore size | 50mm |
| Stroke size | 15mm |
| Magnet | NO |
                 Specification
Port Size | 1/2" |
Bore Size | 80mm |
Stork | 500mm |