Part Number: SDA50X20B
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SDA50X20B |
| Port Size | 1/4" |
| Bore size | 50mm |
| Stroke size | 20mm |
| Magnet | NO |
                 Specification
Port Size | 1/8" |
Bore Size | 32mm |
Stork | 20mm |