Part Number: SDA63X15S
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SDA63X15S |
| Port Size | 1/4" |
| Bore size | 63mm |
| Stroke size | 15mm |
| Magnet | YES |
Package Dimensions :
                 Specification
Port Size | 1/2" |
Bore Size | 50mm |
Stork | 125mm |