Part Number: SDA20X30
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SDA20X30 |
| Port Size | M5X0.8 |
| Bore size | 20mm |
| Stroke size | 30mm |
Port size |
1/4" |
Thread type |
PT |
Coil Voltage |
Valve Type |
5 Port 3 Position |