Part Number: SDA25X20SB
Category: Pneumatic
| Brand | AirTAC |
| Model Number | SDA25X20SB |
| Port Size | M5X0.8 |
| Bore size | 25mm |
| Stroke size | 20mm |
| Magnet | YES |
| Standard | Compact Cylinder |
| Lead Time | Same Day Dispatch |
Lead Time : Same Day Dispatch
Weight : 0.00 kg
Package Dimensions :
                 Specification
Port Size | 1/2" |
Bore Size | 32mm |
Stork | 125mm |