Part Number: TT4M10KC3T105
Category: Heaters
| Brand | GENERIC |
| Model Number | TT4M10KC3T105 |
| Cable Length | 1.5MTR |
| Resistance | 10kΩ |
| Kind of Sensor | NTC |
| Lead Time | SAME DAY DISPATCH |
Lead Time : Same Day Dispatch
Weight : 0.10 kg
Package Dimensions :
Specification
Diameter | 8mm |
Length | 125mm |
Wattage | 150w |
Voltage | 220VAC |